Data publikacji w serwisie: 11 marca 2024 r.

Od stóp do głów – warsztaty jogi twarzy

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu „Od stóp do głów- warsztaty jogi twarzy” organizowanym w ramach uniwersyteckiej inicjatywy Kowadło 2.0.

Projekt skierowany jest do wszystkich studentów UAM i odbędzie się w dniach 18.03.2024 (poniedziałek) oraz 20.03.2024 (środa) w godzinach 17.30 do 20.00 (sala górna, ul. Młyńska 15).

Wstęp jest bezpłatny (liczba miejsc jest ograniczona), obowiązują zapisy u Pani dr Marty Gębali na adres mailowy krzemi@amu.edu.pl
Prowadzące: dr Anna Gulczyńska, dr Marta Gębala

Celem warsztatów jest zapoznanie uczestników z zależnościami występującymi w ciele oraz nauka ćwiczeń i metod wpływających pozytywnie na szeroko pojęty dobrostan. Projekt ma na celu ukazanie zależności poprzez wnikliwą analizę ciała od stopy, aż do głowy. W części praktycznej zaprezentowane zostaną ćwiczenia oraz techniki holistycznej praktyki, dzięki której pozytywnie wpłyniemy nie tylko na ciało, ale też umysł. Projekt poprowadzi w fascynującą podróż pokazując, że ciało może być lustrem naszego wnętrza. Innowacyjność projektu polega na przedstawieniu szerokiego wachlarza technik w ujęciu holistycznym, które dotyczyć będą zarówno sfery mentalnej jak i fizycznej, a także zawierać ćwiczenia mięśni twarzy jako metodę naturalnego odmładzania i samoregulacji.
Inicjatorką projektu jest dr Marta Gębala, starszy wykładowca Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UAM.