Data publikacji w serwisie: 13 grudnia 2023 r.

Kampus Run 2023

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów oraz pracowników Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu do wzięcia udziału w biegu Kampus Run organizowanym w najbliższy wtorek tj. 19.12.2023 roku.

Udział w biegu jest bezpłatny, a każdy uczestnik otrzyma w pakiecie koszulkę oraz czapkę mikołajkową. Ilość miejsc jest ograniczona, zapisy odbywają się poprzez obowiązkowy formularz zgłoszeniowy.

Celem biegu jest promocja i upowszechnianie biegania wśród młodzieży akademickiej, dorosłych, a także seniorów, zwiększenie aktywności fizycznej w społeczeństwie oraz propagowanie postaw sportowych, społecznych i prozdrowotnych w środowisku akademickim. Ideą jest pokazanie, że bieganie stanowi doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu i jest drogą do zdrowia poprzez rekreację.

Start i meta zawodów zlokalizowane będą na stadionie Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Zagajnikowa 9 – Kampus Morasko.

Program:

9:00-10:15 – wydawanie pakietów startowych w biurze zawodów (hol główny budynku hali sportowej, ul. Zagajnikowa 9, Kampus Morasko)

10:15-10:25 – wspólna rozgrzewka (stadion UAM, ul. Zagajnikowa)

10:30 – start biegu KampusRun 2023 (dystans ok. 2,5 km, 5 km, 10 km)

10:55 – zamknięcie trasy – dystans ok. 2,5 km

11:00 – ceremonia dekoracji – dystans ok. 2,5 km

11:25 – zamknięcie trasy – dystans ok. 5 km i 10 km

11:30 – ceremonia dekoracji – dystans ok. 5 km i 10 km

Szczegółowy program, ważne informacje organizacyjne oraz warunki uczestnictwa znajdziecie Państwo w załączniku.

Regulamin do pobrania