zapisy na wf

Szkoła Wychowania fizycznego i Sportu ogłasza nabór na

kurs Instruktora Sportu Taniec

Przyjmujemy zapisy na kolejny cykl kursów instruktorskich,
który rozpocznie się na 28 października 2017 r. (część ogólna).

Zgłoszenie proszimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cena to 1249 zł

Specjalna promocja dla studentów i pracowników UAM - 1099 zł

Istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty.

liczba miejsc na kursie jest ograniczona

Kurs składa się z części ogólnej i specjalistycznej - razem 160 godzin.

Część ogólna kursu ( 50 godz. )  Koszt 349 zł

(z części ogólnej zwolnieni są absolwenci AWF oraz osoby posiadające uprawnienia Instruktora Sportu z innej dyscypliny)

Część specjalistyczna ( 60 godz. specjalizacji + 50 godz. praktyki ) Koszt 900zł. (studenci i pracownicy UAM - 750 zł)
praktykę można będzie odbyc na obiektach sportowych UAM.

Cena kursu obejmuje:

• zajęcia teoretyczne i praktyczne

• egzaminy

• legitymacje, certyfikaty i zaświadczenie o ukończeniu kursu

Część ogólna - Zajęcia odbywają się na hali sportowej, ul. Zagajnikowa 9. Terminy spotkań realizowane w systemie zjazdów weekendowych od 28 października 2017

Część specjalistyczna - od 18 listopada 2017, warunkiem rozpoczęcia części specjalistycznej jest skompletowanie grupy.

Wymogi formalne:

• minimum średnie wykształcenie (kserokopia świadectwa)

• 2 zdjęcia legitymacyjne (format 3,5 x 4,5)

• kserokopia dowodu osobistego

• zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do udziału w kursie (lekarz pierwszego kontaktu, sportowy, lub medycyny pracy)

• wpłata na konto bankowe.

Trenerem prowadzącym część specjalistyczną jest:

Maja Bratus

Z tańcem związana od 8 roku życia. Finalsitka 9 eydcji programu telewizyjnego "You Can Dance – Po Prostu Tańcz", dyplomowany choreograf tańca, wyróżniona stypendium Rektora dla najlepszych studentów oraz instruktor Fit&Jump. Szkoliła się w technice tańca towarzyskiego, jazz, contemporary.
Doświadczenie zdobywała na deskach Teatru Tańca V6, Teatru Tańca AOIA w Łodzi. Półfinalistka Krajowych Mistrzostw Polski IDO, zwycieżczyzni konkursu "Łódź Łowi Talenty i Szlifuje Diamenty", dwukrotna zdobywczyni tytułu "Talent Małopolski". W 2015 roku miała przyjemność zostać zastępca choreografa Miss Polski Ziemi Łódzkiej. Kształciła się pod okiem wybitnych tancerzy, pedagogów takich jak Brian Friedman, Diana Matos, Julia Spiesser, Stephan Reynolds,
Katarzyna Kizior, Grzegorz Pańtak, Paweł Michno, Jacek Wazelin.

Maja Bratus  monika promo

Więcej informacji mozna uzyskać pod
nr tel: 505 940 465 lub 668 464 322

Po ukończeniu kursu, absolwent otrzymuje:

Legitymację instruktora
Certyfikat instruktora w języku polskim oraz angielskim
Zaświadczenie o ukończeniu kursu z zamieszczonym programem kursu, numerem, pieczęcią Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza

certyfikaty

Podstawa prawna: Ustawa z dnia 27 lipca 2005 r. Prawo o szkolnictwie wyższym (Dz. U. 2005 nr 164 poz. 1365) oraz Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 27 kwietnia 2010 r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania (Dz. U. 2010 nr 82 poz. 537).