zapisy na wf

Szkoła Wychowania fizycznego i Sportu ogłasza nabór na

kurs Instruktora Sportu Szermierki

Przyjmujemy zapisy na kolejny cykl kursów instruktorskich,
który rozpocznie się na 28 października 2017 r. (część ogólna).

Zgłoszenie proszimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cena to 1249 zł

Specjalna promocja dla studentów i pracowników UAM - 1099 zł

Istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty.

liczba miejsc na kursie jest ograniczona

Kurs składa się z części ogólnej i specjalistycznej - razem 160 godzin.

Część ogólna kursu ( 50 godz. )  Koszt 349 zł

(z części ogólnej zwolnieni są absolwenci AWF oraz osoby posiadające uprawnienia Instruktora Sportu z innej dyscypliny)

Część specjalistyczna ( 60 godz. specjalizacji + 50 godz. praktyki ) Koszt 900zł. (studenci i pracownicy UAM - 750 zł)
praktykę można będzie odbyc na obiektach sportowych UAM.

Cena kursu obejmuje:

• zajęcia teoretyczne i praktyczne

• egzaminy

• legitymacje, certyfikaty i zaświadczenie o ukończeniu kursu

Część ogólna - Zajęcia odbywają się na hali sportowej, ul. Zagajnikowa 9. Terminy spotkań realizowane w systemie zjazdów weekendowych od 28 października 2017

Część specjalistyczna - od 18 listopada 2017, warunkiem rozpoczęcia części specjalistycznej jest skompletowanie grupy.

Wymogi formalne:

• minimum średnie wykształcenie (kserokopia świadectwa)

• 2 zdjęcia legitymacyjne (format 3,5 x 4,5)

• kserokopia dowodu osobistego

• zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do udziału w kursie (lekarz pierwszego kontaktu, sportowy, lub medycyny pracy)

• wpłata na konto bankowe.

Trenerem prowadzącym część specjalistyczną jest:

Mateusz Witkowski

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, trener II klasy, trener koordynator w sekcji szermierczej KS WARTA, trener w sekcji szermierczej KU AZS-UAM, organizator międzynarodowych imprez szermierczych. Wieloletni członek kadry Polski i medalista Mistrzost Polski.

Więcej informacji mozna uzyskać pod
nr tel: 505 940 465 lub 668 464 322

Po ukończeniu kursu, absolwent otrzymuje:

Legitymację instruktora
Certyfikat instruktora w języku polskim oraz angielskim
Zaświadczenie o ukończeniu kursu z zamieszczonym programem kursu, numerem, pieczęcią Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza

certyfikaty

Podstawa prawna: Ustawa z dnia 27 lipca 2005 r. Prawo o szkolnictwie wyższym (Dz. U. 2005 nr 164 poz. 1365) oraz Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 27 kwietnia 2010 r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania (Dz. U. 2010 nr 82 poz. 537).