zapisy na wf

ul. Zagajnikowa 9
61-602 Poznań
tel. (61) 829-64-01
tel. (61) 829-64-02
e-mail: swfis@amu.edu.pl

Godziny dyżuru sekretariatu: 
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8.00-14.00

PLAN ZAJĘĆ 2017/2018

Fundacja UAM rozpoczęła rekrutację do programu stypendialnego przeznaczonego dla sportowców reprezentujących Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w rozgrywkach na szczeblu krajowym i międzynarodowym.

Rekrutacja odbywa się za pośrednictwem formularza elektronicznego, w którym należy umieścić osiągnięcia sportowe z ostatnich dwóch lat akademickich poprzedzających złożenie wniosku. W przypadku tegorocznych wnioskodawców będą to tytuły zdobyte w roku 2016/2017 oraz 2017/2018.

Do każdego osiągnięcia musi być dołączony skan dokumentu poświadczającego osiągnięty sukces (dyplom, zaświadczenie, certyfikat itp.). Oprócz tego do wniosku należy dodać:

  • Zaświadczenie potwierdzające status studenta UAM – można je uzyskać w dziekanacie wydziału UAM odpowiedniego dla kierunku studiów;
  • Zaświadczenie potwierdzające członkostwo w Klubie Uczelnianym Akademickiego Związku Sportowego UAM – po taki dokument należy zgłosić się bezpośrednio do Klubu;
  • Zaświadczenie Klubu Uczelnianego AZS UAM o osiągnięciach sportowych zgłoszonych przez Wnioskodawcę w formularzu zgłoszeniowym – wzór takiego zaświadczenia należy pobrać z formularza, wypełnić oraz uzyskać podpis Prezesa Klubu Uczelnianego AZS UAM;
  • Opinię trenera bądź opiekuna sekcji sportowej Klubu Uczelnianego AZS UAM.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem przyznawania stypendiów sportowych (do pobrania). Zgłoszenia są przyjmowane do 16 kwietnia br.!

WYPEŁNIJ FORMULARZ ELEKTRONICZNY

W przypadku pytań merytorycznych związanych z osiągnięciami lub wymaganymi zaświadczeniami prosimy o kontakt z Panem Damianem Lisieckim, wicedyrektorem Szkoły Wychowania Fizycznego i Sportu ds. sportowych,
tel: 501 129 989, lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W przypadku trudności technicznych dotyczących formularza zachęcamy do kontaktu z Agnieszką Miką, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 61 827 97 64.

Fundacja UAM wspiera sport akademicki baner kwadrat