ul. Zagajnikowa 9
61-602 Poznań
tel. (61) 829-64-01
tel. (61) 829-64-02
e-mail: swfis@amu.edu.pl

Godziny dyżuru sekretariatu: 
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8.00-14.00

PLAN ZAJĘĆ 2017/2018

 

Chcielibyśmy serdecznie Państu pogratulować uczestnictwa w naszym biegu.

Klasyfikacja generalna

Poniżej przedstawiamy listę osób nagrodzonych okolicznościowym medalem.

Zpraszamy po odbiór na ul. Zagajnikową 9, w godzinach pracy sekretariatu. Codziennie w godzinach 8.00-14.00

KOBIETY:

1. Magdalena Kurowska Wydział Nauk Społecznych
2. Maria Burzyńska Wydział Biologii
3. Sandra Jakubowska Wydział Prawa i Administracji
4. Marta Bińczyk Wydział Matematyki i Informatyki
5. Anna Pastusiak Wydział Fizyki
6. Aleksandra Kaczmarek Wydział Neofilologii
7. Bianka Grohs Wydział Nauk Społecznych
8. Klaudia Turkowiak Wydział Fizyki
9. Natalia Zagórska Wydział Prawa i Administracji
10. Barbara Baranowska Wydział Neofilologii
11. Joanna Stojek Wydział Neofilologii
12. Monika Boncler Wydział Studiów Edukacyjnych
13. Martyna Woś Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa
14. Eliza Giedrys Wydział Nauk Społecznych
15. Fryderyka Szeszko Wydział Prawa i Administracji
16. Dagmara Gierasińska Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa
17. Anna Maćkowiak Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa
18. Katarzyna Grzyb Wydział Chemii
19. Marta Hoffa Wydział Neofilologii
20. Angelika Manerowska Wydział Neofilologii
21. Weronika Roszak Wydział Neofilologii
22. Magdalena Morzyk Wydział Neofilologii
23. Marta Magnucka Wydział Chemii
24. Adrianna Kozińska Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych
25. Klaudia Kaczmarek Wydział Studiów Edukacyjnych
26. Magdalena Opieka Wydział Matematyki i Informatyki
27. Weronika Ignaszak Wydział Biologii
28. Weronika Marzantowicz Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa
29. Weronika Kulińska Wydział Chemii
30. Katarzyna Kutny Wydział Chemii
31. Aleksandra Stelmach Wydział Nauk Społecznych
32. Anna Czarnolewska Wydział Chemii
33. Magdalena Świętanowska Wydział Nauk Społecznych
34. Ewelina Czyż Wydział Chemii
35. Maja Retecka Wydział Nauk Społecznych
36. Karolina Kula Wydział Anglistyki
37. Weronika Wełnowska Wydział Prawa i Administracji
38. Ewa Węgiel Wydział Prawa i Administracji
39. Zofia Grzelka Wydział Neofilologii
40. Magdalena Pilak Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych
41. Anita Janc Wydział Neofilologii
42. Julia Domagała Wydział Nauk Społecznych
43. Eliza Szerszeń Wydział Teologiczny
44. Aleksandra Przybylak Wydział Studiów Edukacyjnych
45. Karolina Gapkowska Wydział Chemii
46. Zofia Bronikowska Wydział Nauk Społecznych
47. Iga Kąkolewska Wydział Nauk Społecznych
48. Natalia Rojewska Wydział Neofilologii
49. Maria Katańska Wydział Prawa i Administracji
50. Karolina Okrasa Wydział Nauk Społecznych

 

 

MĘŻCZYŹNI

1. Adrian Żakowski Wydział Historyczny
2. Hubert Borwiński Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych
3. Jan Hordych Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa
4. Filip Miś Wydział Filologii Polskiej i Klasycznej
5. Frederyck Bosboom Wydział Prawa i Administracji
6. Jakub Robaszkiewicz Wydział Chemii
7. Jan Frąckowiak Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych
8. Robert Ruda Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych
9. Paweł Znamirowski Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych
10. Sebastian Golczak Wydział Chemii
11. Jakub Kubiak Wydział Matematyki i Informatyki
12. Filip Jankowski Wydział Nauk Społecznych
13. Andrzej Narloch Wydział Neofilologii
14. Michał Kruk Wydział Matematyki i Informatyki
15. Daniel Wilczewski Wydział Matematyki i Informatyki
16. Michał Łakomy Wydział Prawa i Administracji
17. Marcin Jankowiak Wydział Anglistyki
18. Mateusz Filipiak Wydział Nauk Społecznych
19. Jędrzej Jakubowski Wydział Historyczny
20. Maciej Maroszek Wydział Neofilologii
21. Krzysztof Oblizajek Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa
22. Daniel Szczygieł Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa
23. Konrad Rodak Wydział Nauk Społecznych
24. Jakub Białoskórski Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych
25. Krzysztof Włodarczak Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa
26. Piotr Jabczyński Wydział Prawa i Administracji
27. Michał Mazur Wydział Anglistyki
28. Bartłomiej Adamczewski Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych
29. Szymon Dolata Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa
30. Krystian Blachnierek Wydział Nauk Społecznych
31. Dawid Chudziński Wydział Nauk Społecznych
32. Łukasz Ozgowicz Wydział Historyczny
33. Michał Król Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych
34. Rafał Misztal Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych
35. Mateusz Tramer Wydział Neofilologii
36. Paweł Jonik Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa
37. Michał Grabarski Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych
38. Michał Klaczyński Wydział Matematyki i Informatyki
39. Łukasz Ciszewski Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa
40. Sebastian Derecki Wydział Neofilologii
41. Grzegorz Chmiel Wydział Nauk Społecznych
42. Konrad Łykowski Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa
43. Filip Ziemba Wydział Prawa i Administracji
44. Krzysztof Małkowski Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa
45. Piotr Chasikowski Wydział Historyczny
46. Kacper Rejer Wydział Chemii
47. Kacper Połom Wydział Nauk Społecznych
48. Marcin Słowik Wydział Historyczny
49. Mateusz Wargacki Wydział Matematyki i Informatyki
50. Nikodem Szturmowski Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa